BİZİM HİKAYEMİZ

HEBEL KİMYA %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir TÜRK şirketidir.

Türkiye genelindeki uzman kadrosu ve güçlü AR-GE'si ile sürekli daha iyiye ulaşmayı hedefleyen şirketimiz doğanın yapısını korumayı,yeşilin ve mavininde ötesine geçmeyi ilke edinmiştir.

200 den farklı ürün çeşidi ile Teknik bakım kimyasallarının yanı sıra Konsantre temizlik ve kişişel hijyen grubu,oto bakım grubuna ve havuz grubunada dahil eden şirketimiz;

Yurt içinde ve yurt dışında fabrikaları üretim tesisleri,Otelleri,Restaurantları,Belediyeler,Kamu Kurum ve Kuruluşları,Gıda üretim tesisleri vb. üst düzeyde professiyonel ürün ve çözümler sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

  • İş yapış biçimi,yenilikçi ve benimsediği değerler ile sektörüne öncülük etmek,
  • Dürüst çalışma ilkelerine ve üstün iş ahlakına uymak,
  • İçinde bulunduğu topluma ve ülkesine faydalı bir şirket olmak,
  • Müşterilerinin beklentilerine istikrarlı biçimde en üst seviyede yanıt vermek,
  • İş ortaklarıyla olan ilişkilerde yasalarda ve ahlaki değerlere saygılı bir biçimde karşılıklı fayda yaratmak,
  • Sürdürebilirlik anlayışı içeresinde çevreye duyarlı olmak,
  • Yapılan tüm aktivite ve süreçlerde çevre hassasiyetini öncelikli bir ilke olarak benimsemek.

VİZYONUMUZ

Kimya endüstrisindeki hızlı gelişmeleri global ölçekte takip edilen,ileri teknoloji ve uzman iş gücünü rakipleri karşısında avantaja çevirmeyi başarmış ,insana ve çevreye duyduğu saygıyı üretim ve satış süreçlerinin tamamına yansıtabilen,yüksek kaliteli ürünleri doğru fiyata sunabilme beceresine sahip,sektörün en ileri hedeflerine ve en güçlü vizyonuna sahip firması olmak.

MİSYONUMUZ

Sektör ortalamasının çok üstündeki çalışma azmi ve vizyonuyla fiyat ve kalitede öncü müşteri memnuniyetinde lider olma başarısını göstererek kimya sektöründe en çok bilinen ve tercih edilen marka olmak